Haarlem wordt wakker...  
NIEUWSARCHIEF
       
       
       
 
Haarlem | 3 november 2011
 
Erwin Olaf signeert bij H. de Vries Boeken in Haarlem
 
 

H. de Vries Boeken in Haarlem is één van drie gelukkige boekhandels die fotograaf Erwin Olaf bezoekt om zijn nieuwe boek OWN te signeren. Erwin Olaf zal op zaterdag 19 november van 13.30 tot 14.30 in de boekhandel aanwezig zijn.

Het boek OWN is een schitterend overzicht van Erwin Olaf's oeuvre van foto's, een bijzonder boek dat is samengesteld ter gelegenheid van de uitreiking van de Johannes Vermeer Prijs oktober 2011 aan Erwin Olaf voor zijn omvangrijke en unieke werk en zijn vermogen telkens weer nieuwe wegen in te slaan. De jury oordeelde dat hij dat in zowel zijn vrije als in zijn commerciële werk heeft laten zien en dat Olaf de auteur is geworden van een oeuvre, dat passie voor het vak uitstraalt, uitzonderlijk rijk is in zijn beeldkwaliteit en beweeglijk in zijn ontwikkeling. En dat werk is over de hele wereld bekend als één van de meest omvang- en invloedrijke in de hedendaagse fotografie.

De Johannes Vermeer Prijs is een staatsprijs voor de kunsten, ingesteld om uitzonderlijk artistiek talent te eren en verder te stimuleren. De prijs bestaat uit een geldbedrag van 100.000 euro, vooral bestemd voor de realisatie van een speciaal project. De prijs kan worden toegekend aan in Nederland werkende kunstenaars uit alle disciplines: van dans tot design, van mode tot muziek, van schilderen tot schrijven. Olaf is de derde laureaat van de Johannes Vermeer Prijs.

OWN bevat een uitgebreide terugblik op zijn indrukwekkende oeuvre. OWN verschijnt in twee edities: een handelseditie en een luxe collector's edition met een originele foto. De handelseditie telt 320 pagina's en is te koop voor €49,95. De indrukwekkende luxe grote editie (€1500,00) met een gelimiteerde oplage van 300 exemplaren is inmiddels al voor de verschijningsdatum uitverkocht.

Zowel bij boekhandel H. de Vries boeken in Haarlem als boekhandel Vrolijk in Amsterdam is OWN online te bestellen.

De uitreiking van de Johannes Vermeer Prijs aan Erwin Olaf zie je HIER>

www.erwinolaf.com| www.devriesboeken.nl | www.vrolijk.nu

 
 
 
 
<< | HOME
NIEUWSARCHIEF
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
       
sinds 18 februari 2010