Haarlem wordt wakker...  
NIEUWSARCHIEF
       
       
       
 
Haarlem | 15 januari 2011
 
Homohoreca Verkiezing 2010
 
 

De website GaySite.nl organiseert ieder jaar de Homohoreca Verkiezing De Wilsons en Anti Kinky uit Haarlem zijn in de verkiezing van 2010 beiden op de tweede plaats geëindigd! De Wilsons in de categorie Gay (dans)Café en Anti Kinky in de categorie Gay Party/Gay Evenement.

Café Prik in de Spuistraat in Amsterdam is als eerste geëindigd en mag zich het beste gaycafé van Nederland noemen. De Bodytalk in Utrecht is derde geworden. Het homojongerenfeest Pann, dat met Pann-on-Tour feesten in heel Nederland organiseerd, is eerste geworden in de categorie Gay Party/Evenement. Op de derde plaats is de Roze Maandag in Tilburg geëindigd.

De beste Gay Discotheek is Club Entrance in Apeldoorn, gevolgd door Club G.A.y in Groningen en Lollipop in Tilburg. Beste Gay Sauna is Sauna Victory in Tilburg. Op de tweede en derde plaats eindigde Sauna Joe in Kerkrade en Sauna Steamworks in Arnhem.

Op GaySite.nl vind je de volledige lijst met uitslagen. Hier is te zien hoeveel procent van de stemmen alle deelnemers hebben gekregen. Voor de Homohoreca Verkiezing 2011 kan al weer gestemd worden! Eindigen de Haarlemmers dit keer op de eerste plaats? Met Haarlem Roze Stad 2012 zou dat wel erg leuk zijn.

www.gaysite.nl

 
 
 
 
<< | HOME
NIEUWSARCHIEF
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sinds 18 februari 2010