Van 1 tot en met 5 augustus 2011 gaat het Hojokamp weer plaatsvinden. Voor alweer de 9e keer organiseert Stichting Outway het Hojokamp. Het Hojokamp (afkorting voor homojongerenkamp) is een week samen met een circa 60 andere jongens en meiden waarin interessante workshops en teamtalks, leuke activiteiten en een onvergetelijke sfeer centraal staan. Je kunt je nu al opgeven!
Er is een afwisselend programma, waarin gesprekken over serieuze zaken worden afgewisseld met spel en sport. En dat alles onder leiding van de enthousiaste vrijwilligers van Stichting Outway. Voor iedereen is er tijd en aandacht om met elkaar in gesprek te gaan, mensen te ontmoeten die dezelfde gevoelens delen en natuurlijk wordt er ook veel gelachen! Al ruim 300 jongeren in de leeftijd van 13 tot en met 25 jaar hebben in de afgelopen jaren genoten van een bijzondere en fantastische week om nooit meer te vergeten.
Het Hojokamp is iets anders dan een voetbalkamp of scoutingkamp. Het is een kamp dat speciaal is opgezet voor jongeren t/m 25 jaar met homo- of biseksuele gevoelens. Het Hojokamp biedt de mogelijkheid om jezelf beter te leren kennen. Je kunt er jezelf zijn zonder dat je er door andere op aangekeken wordt. Omdat iedereen op het kamp ongeveer hetzelfde meemaakt of heeft meegemaakt heeft iedereen respect voor elkaar en wordt iedereen geaccepteerd zoals je bent.
De 9e editie van het Hojokamp zal plaatsvinden van maandag 1 tot en met vrijdag 5 augustus 2011. De locatie is een kampeerboerderij midden in het gezellige Brabantse land. De accommodatie beschikt over slaapzalen voorzien van goede stapelbedden, twee recreatiezalen en een ruime buitenweide. De kampeerboerderij ligt op loopafstand van een bos.
Dit jaar is er weer een zeer gevarieerd aanbod aan onder andere groepsgesprekken, workshops en activiteiten. Als deelnemer kom je in een team met 9 andere jongeren en 2 begeleiders. Gedurende de kampweek is er veel ruimte om ervaringen te delen, vragen te stellen en ook veel met elkaar te lachen. Daarnaast wordt er gezamenlijk gegeten en heb je uiteraard ook vrije tijd.
De accommodatie is geschikt voor zowel binnen- als buitenactiviteiten. Dus voor alle weersomstandigheden zijn er mogelijkheden. Bij lekker zomers weer worden de gesprekken en workshops buiten gedaan. En in je vrije tijd kun je lekker zonnen in het gras, gezellig aanschuiven bij het kampvuur of een spel spelen.
Het kamp staat al vele jaren bekend om zijn geweldige sfeer van verbondenheid en vertrouwen, dus ook dat is zeker een reden om je in te schrijven! Deelname aan het kamp kost € 149,00, bij vroegboekkorting en betaal je slechts € 139.00.
Wil je meer weten of heb je nog vragen surf dan naar de website. Je kunt ook een email sturen naar de organsatie als je nog vragen hebt.
www.hojokamp.nl
|