Ik hoef alleen maar even zó te doen...  
HAARLEM AGENDA
       
       
       
 
Column | mei 2011
 
 
Zoek de verschillen
 

'De Vier Verschillen' (La Quattro Differenze). Ik moest hier laatst aan denken bij het bestellen van een pizza quattro stagioni op internet. Niet dat ik echt honger had, maar als anusje-van-alles had ik meer trek in een doorsnee bezorgjongen op een snelle scooter dan in het deeggerecht. Even later stond de bezorgjongen met pizza bij mij op de stoep, om even daarna onder de douche, de vier verschillen van de pizza quattro stagioni uit te leggen in gebrabbel Italiaans. Na het douchen bleek ik voor hem een krokante bodem ofwel bottom te zijn. Tijdens het liefdesspel zag ik bij hem óók vier verschillen. De bezorgjongen begon namelijk als een fiere bruinridder, ontpopte zich al snel als bruinduiker om daarna verder te gaan als bruinruiter. Hij eindigde z'n bezoek tenslotte als een ervaren bruinwerker, een echte 'Le Quattro Diversi' dus. U gaat er toch ook voor, als Haarlem straks vier roze kleuren kleurt?

In de wereld van de seksuele diversiteit kennen we vier verschillen, te weten de heteroseksuelen, de homoseksuelen, de pedoseksuelen en de zoöseksuelen. In pizza-termen gesproken: het ene pizzastuk 'de heteroseksuelen' is wat groter dan de andere drie pizzastukken. Nu gaan we volgend jaar in onze mooie provinciehoofdstad, met z'n allen, de vier verschillen van het ene pizza-stuk 'de homoseksuelen' (lesbo's, homo's, transgenders en bi's) eens vieren. Middels feestjes en optochten met drumbands vieren we tevens onze vier verschillen van seksbeleving (top, bottom, versatile of sexless) en laten dat dan aan de andere drie groepen seksuelen zien en horen. Overstappen van de ene groep naar de andere kan altijd, dat bewijst ook de switch-easy van onze minister van de euro's Jan Kees de Jager naar de groep van homoseksuelen. 'La Quattro Differenze' lijkt mij dan ook een goed uitgangspunt voor een respectvol roze jaar 2012.

Dat vond Arie B. ook en om nog even op de pizza-bezorgjongen terug te komen: Arie is ermee vandoor gegaan, inclusief scooter, na het bestellen van een pizza sâlo prostitutio. Celebrate la differenza, m.a.w. Vier het verschil!

Dan verwacht u nog een 'klaploper' van mij en die luidt dit keer als volgt: "Alleen de stichting H3O (Haarlems 3e Ongeluk) van het COC gaat voor 3 in plaats van 4. Maar ja, ze telden toch al niet meer mee!"

Uw Lues te B.

 
 
 
 
 
HOME
COLUMN ARCHIEF
 
Op uw gezondheid | jan 2012
   
Zo heerlijk rustig | dec 2011
Slappe boel beneden | okt 2011
Roze nachtpon en... | okt 2011
De roze Loveboat | aug 2011
Potten en Poten... | juli 2011
Hoe het toeval.. | juli 2011
De verscholen.. | juni 2011
Ze was zo jong nog.. | mei 2011
Zoek de verschillen | mei 2011
Ongewenste... | apr 2011
Haarlems 3e Ongeluk | apr 2011
De laatste loodjes | mrt 2011
Gewoon homo zijn! | mrt 2011
Diversiteitsland | febr 2011
Romeo & Julius | jan 2011
SOA-poli(tiek) | jan 2011
Nog 365 dagen | jan 2011
   
Haarlem knálRoze | dec 2010
Chinese Massage.. | nov 2010
HipHop Muziek | nov 2010
De Eisclub | okt 2010
Homo-paaltjes | sept 2010
Contrecoeur | aug 2010
Cri de Coeur | aug 2010
De schaamte voorbij | juli 2010
Vertrouwen... | juni 2010
Roze Wandelclub | juni 2010
Lieve Phantastica | juni 2010
De Ass-wolk | mei 2010
Gay Pride | mei 2010
Moraalnimf | apr 2010
Nichtsoldaat | mrt 2010
Weg en leeglopen | mrt 2010
 
 
 
 
 
 
 

 

       
       
sinds 18 februari 2010